خانه / تازه های سرگرمی / فال روزانه چهارشنبه 11 بهمن 1396
فال روزانه جمعه 24 آذر 1396
فال روزانه جمعه 24 آذر 1396

فال روزانه چهارشنبه 11 بهمن 1396

فال روزانه چهارشنبه 11 بهمن 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما به طور ذاتی شخصی باهوش و جاه طلب هستید و این ویژگی هایتان در سالی که پیش رو دارید خیلی به کارتان خواهند آمد. اگر مشغول تحصیل و یا در زمینه ی مدیریتی یا اداری مشغول به کار هستید، در این سال جدید از زندگیتان سطح جدیدی از موفقیت و پیشرفت را تجربه خواهید کرد که می تواند تمام زندگیتان را تغییر دهد. کمک به دیگران و فعالت های خیریه امسال برای شما خیلی مهم تر از همیشه به نظر می رسند و با صداقت تمام هر کاری که در این زمینه از دستتان ساخته باشد را برای دیگران انجام خواهید داد. شما در کل فردی اجتماعی هستید، اما امسال میزان فعالیت های اجتماعی شما خیلی بیشتر از هر زمان دیگری خواهد بود و دوستی ها و روابط جدیدی را آغاز خواهید کرد که فرصت های جدیدی را در اختیارتان قرار داده و مسیر زندگیتان را نیز تغییر خواهند داد. نگرانی های بیهوده ای که در مورد وضعیت رابطه ی عاطفی خود و آینده ی آن دارید را دور بریزید چون تا آخر امسال حتی اگر به خانه ی بخت نرفته باشید هم تصمیم خود را در مورد ازدواج خواهید گرفت! تیر، شهریور و آبان مهم ترین ماه های امسال خواهند بود.

فـال روزانـه – Daily Omen

  • شرکت در فعالیت های گروهی و اجتماعی مختلف شما را با افراد جدیدی آشنا خواهد کرد که برای شما بسیار جذاب هستند و در زمینه های جالبی کار و فعالیت می کنند. شاید حتی یکی از دوستان قدیمیتان را ببینید که برای مدتی طولانی از او بیخبر بوده اید. اگر هنوز مجرد هستید و نیمه ی دیگر خود را پیدا نکرده اید شخص جذابی که امروز سر راهتان قرار می گیرد را نادیده نگیرید، او می تواند همان شخصی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید. به طور کلی امروز برای شما روز هیجان انگیز و لذت بخشی خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. اگر درهای جدیدی پیش رویتان قرار گرفتند که نوید بخش آینده ای فوق العاده بودند، اصلا تعجب نکنید.
  • فـال روزانـه – Daily Omen

امروز اخبار هیجان انگیزی خواهید شنید که ممکن است با وارد شدن برخی افراد جدید به محیط کار و زندگیتان و یا با بهره گیری شما از برخی تجهیزات جدید در اختیارتان قرار بگیرند. این اخبار می توانند شامل یک پروژه ی کاری جدید و یا مسیر تازه ای از فعالیت های حرفه ای شوند که تا پیش از این حتی به آن فکر هم نکرده بوده اید. این موقعیت جدید با استعدادها و مهارت های شما همخوانی بسیار خوبی دارد و به همین دلیل هم می تواند برایتان بسیار لذت بخش باشد و باعث شود احساس خوش شانسی کنید. اگر از این فرصت به خوبی استفاده کنید به احتمال زیاد زودتر از آنچه انتظارش را دارید شاهد تغییراتی بزرگ در زندگی خود خواهید بود.

فـال روزانـه – Daily Omen

اطلاعاتی که امروز از منابع مختلف در اختیار شما قرار گرفته اند و همچنین آنچه قلبتان دارد به شما می گوید ممکن است که شما را در مسیر آغاز یک پروژه ی بلندپروازانه قرار دهند که فکر کردن به آن کمی باعث ترس و نگرانیتان می شود. این پروژه به احتمال خیلی زیاد کاری است، اما این که به صورت انفرادی باید انجام شود و یا گروهی برایتان قطعی نیست. در هر صورت فعالیت هایی که در این زمینه انجام خواهید داد برایتان جذاب، چالش برانگیز و همچنین رضایت بخش خواهند بود. فرصت های جدیدی برای پیشرفت و نشان دادن استعدادها و توانایی هایتان قرار خواهند گرفت، پس قبل از آنکه این موقعیت ها را از دست دهید بیشترین بهره را از آنها ببرید.

فـال روزانـه – Daily Omen

امروز افرادی به دیدار شما خواهند آمد که هیجان زیادی را با خود به همراه خواهند آورد. آنها خبرها و اطلاعات جدیدی را به شما منتقل خواهند کرد که می توانند تمام زندگیتان را تغییر دهند. شاید به دنبال شنیدن صحبت های آنها به فکر ایجاد تغییراتی در سبک زندگی خود بیفتید و بخواهید مسیر تازه ای را برای خود در پیش بگیرید. امروز برخی گروه ها و فعالیت های معنوی به یکباره برای شما جذابیت خاصی پیدا کرده اند و شما را به این فکر انداخته اند که بخشی از وقتتان را به آنها اختصاص دهید. قبل از انجام هر کاری در این زمینه از اصالت و درستی آنچه می خواهید انجام دهید مطمئن شوید، گاهی آنچه به ظاهر خیلی خوب و معصومانه است می تواند یک دروغ بزرگ باشد!

فـال روزانـه – Daily Omen

  1. امروز شرکت در فعالیت های گروهی و جمع های مختلف شما را با افراد جدیدی آشنا خواهد کرد که خیلی زود به دوستان جدیدی برای شما تبدیل خواهند شد. اهداف و علایق مشترکی که با این افراد دارید باعث خواهند شد که با همفکری آنها به فکر آغاز پروژه های جدید بلندپروازانه ای بیفتید که تا پیش از این برایتان فقط در حد یک رویا بوده اند. هر کاری که قصد انجامش را دارید در صورتی به موفقیت ختم خواهد شد که تمام اعضای گروه وظایف خود را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانند. بعد از ظهر امروز را سعی کنید در آرامش مطلق و همراه با شخصی که دوست دارید بگذرانید و خستگی این روز پر جنب و جوش را از تن به در کنید.
  2. فـال روزانـه – Daily Omen

آیا برای مدتی به فکر تغییر جهت و حرکت در مسیری جدید بوده اید؟ اگر جوابتان مثبت است امروز بهترین روز ممکن برای انجام چنین کاری خواهد بود. حتی اگر پیش از این هم به فکر چنین تغییراتی نبوده اید امروز اطلاعات جدید غیر منتظره ای به دستتان خواهند رسید که این ایده را به ذهنتان خواهند آورد. شما منابع جدیدی برای افزایش درآمد خود پیدا خواهید کرد که برای دنبال کردن آنها به کمک هیچ شخص دیگری نیاز ندارید و می توانید خودتان به تنهایی اهدافتان را دنبال کنید. در هر صورت در پایان امروز اوضاع با وقتی که از خواب بیدار شدید کاملا متفاوت خواهد بود و اهداف و رویاهایتان تا حدود زیادی تغییر پیدا خواهند کرد.

فـال روزانـه – Daily Omen

امروز شرایط غیر منتظره ای برایتان پیش خواهند آمد که ممکن است جهت تمام افکار و تخیلات شما را تغییر داده و شما را در مسیری کاملا متفاوت قرار دهند. شاید با استفاده از تکنولوژی مدرن راه های جدیدی برای جمع آوری و اشتراک گذاری اطلاعات پیدا کنید. در نتیجه ی این وضعیت ناگهان به خودتان آمده و می بینید که به فکر ایجاد تغییر در زندگی حرفه ای خود و یا عوامل دیگری هستید که نقش مهمی در زندگیتان ایفا می کنند. در هر صورت بهتر است قبل از عملی کردن چنین تصمیم بزرگی به همه چیز خوب فکر کرده و همه ی جوانب را در نظر بگیرید. امشب کمی با عشقتان خلوت کرده و در مورد رؤیاهایی که برای آینده ی خود دارید صحبت کنید.

فـال روزانـه – Daily Omen

امروز شاید تصمیم بگیرید که در یک کلاس، کارگاه و یا سمینار شرکت کنید. بحث هایی که در این جمع ها در مورد مسائل علمی، معنوی و یا مذهبی خواهید داشت افراد زیادی را در بر گرفته و نکات بسیار جالبی را به همراه خواهند داشت. صحبت هایی که امروز با اطرافیانتان می کنید چیزهای تازه ای را در مورد خودتان به شما خواهند آموخت و طی چند روز آینده ذهنتان درگیر ایده هایی خواهد بود که امروز به ذهنتان می رسند. شما امروز می توانید بهترین پرستار دنیا باشید و در نگهداری و مراقبت از عزیزانتان هیچ چیزی کم نخواهید گذاشت. فقط مواظب باشید اگر بیماری آنها مسری است خودتان هم گرفتار آن نشوید!

فـال روزانـه – Daily Omen

امروز اطلاعات جدید و جالبی از هر طرف به دستتان می رسند. کتاب ها و مجلات، اینترنت، تلویزیون و مکالماتی که با دوستان و اطرافیان خود دارید اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد. این اطلاعات باعث خواهند شد نسبت به برخی از حدس و گمان های قبلی خود اطمینان کامل پیدا کنید و در نتیجه ی ترکیب این دانش جدید و احساسات درونیتان ایده های تازه ای به سرتان خواهند زد. افکار و ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید، چون نخواهید توانست همین امروز از همه ی آنها استفاده کنید و شاید بعدا فراموششان کنید. نجات دیگران را برای وقت دیگران گذاشته و امروز فقط روی کارهای شخصیتان تمرکز کنید.

فـال روزانـه – Daily Omen

خبرهای غافلگیر کننده ای که امروز در مورد اقتصاد دنیا و یا وضعیت مالی خودتان به گوشتان می رسند باعث خواهند شد که نسبت به آینده ی اقتصادی خود اعتماد بیشتری پیدا کرده و تا حدودی احساس امنیت کنید. به علت تغییراتی که در محل کارتان ایجاد شده اند احتمالا به زودی حقوقتان افزایش خواهد یافت. برخی از اطلاعاتی که امروز دریافت می کنید در ابتدا گنگ و مبهم به نظر می رسند، اما اخبار و اطلاعات بعدی که به دستتان می رسند این ابهام را از بین برده و تکلیف همه چیز را مشخص خواهند کرد. امروز در کل برای شما روز خوبی خواهد بود، شاید لازم باشد برای این همه موفقیت و خبرهای خوب یک جشن کوچک راه بیندازید.

فـال روزانـه – Daily Omen

امروز با خواندن کتب و مجلات مختلف، تماشای تلویزیون و یا گردش در اینترنت اطلاعات جالب و جدیدی به دست خواهید آورد که شما را به مطالعه در یک زمینه ی جدید و متفاوت تشویق خواهند کرد. شاید حتی به این فکر بیفتید که در این زمینه به تحصیلات دانشگاهی بپردازید. در هر صورت افکار و احساسات درونیتان در این مورد کمک قابل توجهی به شما خواهند کرد و نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشید. پیش از آنکه امروز به پایان برسد تماس و یا پیامی از جانب شخصی دریافت خواهید کرد که برای مدتی طولانی از او بیخبر بوده اید. حتی اگر از دست این شخص ناراحت هستید هم پیش از هر قضاوتی به حرف هایش خوب گوش کنید.

فـال روزانـه – Daily Omen

خواب های شب گذشته و یا خیالات و رویاپردازی های امروزتان ممکن است ایده های جالبی را در مورد این که چطور به وضعیت اقتصادی خود سر و سامان بخشیده و در این زمینه پیشرفت کنید در اختیار شما قرار دهند! شاید هم ایده های جالب و غافلگیر کننده ای از طریق روزنامه ها، تلویزیون و یا اینترنت دریافت کنید. در هر صورت این ایده هایی که به ذهنتان می رسند را هر قدر هم که عجیب و دیوانه وار به نظر برسند، نباید نادیده بگیرید. به آنها خوب فکر کنید و برای خودتان یک برنامه ی دقیق و حساب شده در نظر گرفته و در نهایت تصمیم گیری کنید. داشتن یک برنامه ی دقیق کمک قابل توجهی در رسیدن به اهدافتان به شما خواهد کرد.

http://www.bartarinha.ir

درباره ی zendegijadid

همچنین ببینید

فال روزانه جمعه 24 آذر 1396

فال روزانه شنبه 28 بهمن 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 28 بهمن به دنیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *